Світ

На автосалоні в Гуанчжоу представили Changan Uni-К

Другий кросовер сімейства Changan Uni – строго кажучи, представили журналістам за кілька днів до виставки. Проте це одна з головних прем’єр автосалону в Гуанчжоу. Нагадаємо, у вересні в Пекіні був показаний концепт Vision-V, а вже через два місяці готове його серійне втілення.

Uni-K отримав науково-фантастичний авангардний дизайн. Звичайно, не такий, як компактний Uni-T, але, дійсно, багато машині дісталося від концептуальної версії. Ну а салон новинки і справді авангардний. Взяти, наприклад, приладову панель неймовірної форми і величини. Вона розташована так далеко від водія, що йому буде зручніше стежити за інформацією над рульовим колесом, а не через нього. Воно, до речі, для цього спеціально скосили не тільки знизу, але і зверху. Більш того, проекції екрана медіасистеми і приборки перетинаються. І навіть дивно, що хитромудрий скіс під 45 градусів у тачскрін зроблений праворуч, а не зліва.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На автосалоні в Гуанчжоу представили Changan Uni-К

Нагадаємо, що Uni-K має наступні габарити: 4865 x 1948 x 1700 мм при колісній базі 2890 мм. Оснащуватися машина буде турбомотором Blue Whale 2.0T нового покоління і коробкою передач Aisin 8AT. А ще у кросовера передбачений повний привід. Це особливо цікаво в світлі перспектив моделі на глобальному ринку.


Back to top button