Світ

На аукціоні продадуть Ferrari останнього президента США

В середині січня 2021 року аукціон Mecum у Флориді пустить «з молотка» суперкар Ferrari F430 F1, який раніше належав Дональду Трампу – останньому на даний момент президенту США.

Відзначається, що модель Ferrari F430 F1, якої раніше володів Дональд Трамп, було випущено в 2007 році. Пробіг суперкара на даний момент складає трохи більше 11 тис. кілометрів. При цьому прогнозується, що за даний автомобіль вийде виручити до 500 тис. доларів.

На аукціоні продадуть Ferrari останнього президента США

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Купе Ferrari F430 F1 має відтінок кузова під назвою Rosso Corsa, який контрастує з бежевим шкіряним інтер’єром автомобіля. В оснащенні суперкара знаходиться 4,3-літровий мотор V8, який видає 490 к.с. У парі з силовим агрегатом працює 6-швидкісна секвентальна коробка передач і електронноуправляємий диференціал.

На аукціоні продадуть Ferrari останнього президента США

Виставлений на продаж автомобіль може похвалитися сидіннями з електрорегулюванням, клімат-контролем, стереосистемою з CD-чейнджером і карбоновими вставками в інтер’єрі. Відзначається, що Дональд Трамп купив цей суперкар новим і володів ним до 2011 року. При цьому нинішній покупець автомобіля стане вже четвертим власником.

Back to top button