Мюнхен готовий прийняти у себе повністю оновлений міжнародний автосалон IAA

Правління Німецької асоціації автомобільної промисловості (VDA) прийняло рішення, продовжити переговори з керівництвом столиці Баварії з метою укладення контракту про проведення міжнародного автосалону IAA в Мюнхені, починаючи вже з 2021 року, повідомляє Укравтопром з посиланням на прес-службу VDA.

Міста, що увійшли до короткого списку можливих місць проведення мотор шоу, представили дуже амбітні і переконливі плани продовження розвитку IАА разом з VDA, – зазначила президентка VDA Хільдегард Мюллер.

IAA продовжить розвиватися з традиційного автосалону в мобільну платформу. Крім демонстрації привабливості автомобіля, очікується, що місто-організатор стане «розумним містом» з інтелектуальними концепціями дорожнього руху та інноваційної зв’язком, що зв’язує різні види транспорту, йдеться в прес-релізі VDA.

На думку правління Асоціації, місто Мюнхен і його концепція пропонують найкращі умови для цього – і, отже, для повторного запуску IAA, яка до цього року традиційно проводилася у Франкфурті-на-Майні.

Переваги Мюнхена включають в себе центр міста і дуже привабливі місця для проведення заходів поряд з центром, які можуть стати ареною для IAA. Ці місця будуть з’єднані з сучасними виставковими майданчиками зручним транспортним маршрутом, з пріоритетними смугами для екологічно чистих транспортних засобів. Це дозволить VDA не тільки проводити IAA у виставкових залах, а й виносити його на дороги, в міста і, отже, ближче до людей.

Завдяки високому рівню технологічної активності, потужній виробничій базі і численним високотехнологічним корпораціям і інноваційним автомобільним компаніям Мюнхен є відмінним партнером для IAA нового стилю.