Москва пом’якшує умови отримання пільг автовиробниками

З метою надання додаткової державної допомоги автовиробникам, що здійснюють свою діяльність в Російській Федерації, Уряд Росії готує зміни до наказу про промскладання. Ці зміни дозволять знизити вплив кризи на підприємства автопрому, повідомляє газета “Комерсант”.

Мова йде про введення додаткового коефіцієнта в формулу для розрахунку рівня локалізації, який враховуватиме коливання валютного курсу і нівелюватиме ризики, пов’язані з ним.

Застосування додаткового коефіцієнта дозволить автовиробникам зберігати пільги на безмитне ввезення комплектуючих при зменшенні ступеня локалізації виробництва, викликаного нестабільністю рубля. Крім автоконцернів, допомога так само буде надана виробникам автокомпонентів, що працюють на території РФ.

Нагадаємо, що згідно з домовленостями від 2005 року між державою і автовиробниками, останні повинні з кожним роком збільшувати рівень локалізації, і до 2020 року дійти мінімум до 60%. Не виконавши вимоги, автовиробники можуть втратити безмитне ввезення імпортних компонентів.