Новини

Молоковоз на базі шасі TATA

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» дистриб’ютор автомобілів TATA в Україні, яка позиціонує себе як постачальник рішень для бізнесу, запропонувала своїм корпоративним клієнтам, зайнятим в аграрному та харчовому секторах економіки України нове рішення – молоковоз на базі шасі TATA LPT1116.

Вантажна техніка застосовуються не тільки в будівництві, сільському господарстві та при перевезенні вантажів, але і в харчовій промисловості. Найбільш затребуваною технікою в цій сфері є цистерни, призначені для транспортування молока, питної та мінеральної води, рослинної олії і т.п.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Замовнику пропонується на вибір кілька варіантів цистерн об’ємом від 1,2 до 9 м3, які можуть бути виконані на трьох типах шасі вантажопідйомністю 3,5т., 7т., 10т.: TATA LPT613, TATA LPT1116, TATA LPT1618.

Цистерна виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 3 мм, може протягом кількох годин (навіть при температурі повітря в +35°С) зберігати стабільною температуру рідини, що перевозиться. А зовнішня обшивка виконана зі сталі марки AISI 304 типу “дзеркало”, що надає автомобілю стильний і сучасний вигляд. Крім зовнішньої привабливості витримані всі санітарні норми. Наприклад, вимоги, які пред’являються до зварювальних швів. Шви виконані за спеціальною технологією, яка запобігає накопиченню бактерій. Завдяки еліптичній формі цистерни значно підвищується безпека перевезення, адже центр ваги при такій формі зміщується вниз.

Back to top button