Календар автошоу

Міжнародний автосалон в Південній Кореї AutoWeek 2020 Seoul

Найбільший міжнародний салон легкових автомобілів Auto Salon х AutoWeek 2020 Seoul пройде в Сеулі з 8 по 11 жовтня і збере дилерів і автоцентри з Південної Кореї і виробників автомобілів з усього світу, які зберуться на шоу для демонстрації різних моделей автомобілів, тюнінгованих і класичних автомобілів, суперкарів, мотоциклів, спеціального обладнання, запасних частин і аксесуарів. Міжнародний автосалон є провідною виставкою для створення ділових контактів, взаємного збагачення ідеями і можливістю представити витончений дизайн і інноваційну продукцію для професійних споживачів. Серед відвідувачів шоу відомі експерти, провідні виробники і фахівці з усього світу. На виставці будуть представлені автомобілі світових автовиробників: Lexus, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Audi, Chrysler, Volkswagen, Ford, Volvo, Peugeot, MINI INFINITI, Nissan, Cadillac, Saab, Land Rover, Jaguar Porsche, Maserati, Ferrari, Maybach, Rolls-Royce.

В рамках заходу відбудуться змагання на кращого автомеханіка, конкурс на кращий дизайн автомобіля, автомобільна виставка K-Auto 2020 року, а також різні семінари та форуми.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виставку щорічно відвідують понад 100000 осіб, 350 експонентів (1600 стендів), виставкова площа складає 42930 кв.м.

Країна, місто: Корея, Сеул
Місце: Seoul COEX Convention & Exhibition Center
Періодичність:щорічно
Терміни проведення: 08.10.2020 – 11.10.2020
Організатори: Seoulmesse Ltd, KNN
Website: http://www.seoulautosalon.com/2020/

Вид діяльності (КВЕД): – автотранспортні засоби, причепи та напівпричепи, – торгівля автотранспортними засобами та мотоциклами та їх ремонт, – сухопутний і трубопровідний транспорт, – діяльність допоміжна в сфері фінансових послуг і страхування, – архітектура, інженерно-технічне проектування; технічні випробування, дослідження та аналіз, – професійна наукова і технічна інша, обробні виробництва:, ТОРГІВЛЯ ОПТОВА і РОЗНИЧНАЯ:, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ:, ФІНАНСИ, СТРАХУВАННЯ:, ПРОФЕСІЙНА, НАУКОВА, ТЕХНІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ:, ІНШІ ВИДИ ПОСЛУГ.

Основні групи товарів: Тюнінг; автокосметика і інша автохімія; механічне обладнання; хімічні джерела струму (акумулятори, елементи і батареї); електро- і радіоелементи, електровакуумні прилади; контрольно-вимірювальні прилади; автоелектроника і системи безпеки; Виробництво автомобілів, причепів та напівпричепів, контейнерів; автозапчастини та компоненти; автомобільний дизайн; колісні системи і модулі; Паливно-мастильні матеріали; обладнання та засоби для авторемонту та обслуговування; автомобільні двигуни і їх компоненти; вузли та деталі трансмісії, ходової частини, гальм і рульового управління; автомобільні кузова і засоби догляду за ними; ремонт і обслуговування автомобілів, обладнання та інструменти для автосервісу.

Back to top button