Календар автошоуНовини

Міжнародний автосалон в Детройті перенесений на вересень 2021 року

Автомобільний салон в Детройті вирішено було перенести на осінь 2021 року. Про це повідомляється на офіційному сайті мотор-шоу. Таким чином, організатори шоу вирішили відмовитися від літнього формату виставки.

Авто-шоу в Детройті за традицією проводилось на початку січня. Так було більше 30 років – з 1989 року. Але ще в 2019 році організатори вирішили відмовитися від проведення заходу на початку року. Причина полягає в наростаючої конкуренції з боку січневої виставки споживчої електроніки CES, яка перетягує на себе все більше уваги як відвідувачів, так і автомобільних компаній.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Міжнародний автосалон в Детройті перенесений на вересень 2021 року

В результаті вперше більш ніж за три десятиліття автосалон повинен був пройти в червні, але втрутилася пандемія коронавірусної інфекції, так що ще в березні вирішено було скасувати виставку.

Зараз оголошені дати проведення наступного автосалону в Детройті – він пройде з 28 вересня по 9 жовтня 2021 року. Організатори виставки уточнили, що захід пройде як на відкритих, так і на закритих майданчиках. Як пояснив виконавчий директор NAIAS Рід Альбертс, вересень є «чудовою порою року для презентації нового продукту».

Back to top button