Mitsubishi виробить наступний Lancer спільно з Nissan

Компанія Mitsubishi відмовилася від запуску нового середньо-розмірного седана Galant, але все ще роздумує над заміною старіючого Lancer, навіть якщо для цього знадобиться співпраця з конкурентом.

Як відомо, планам створення наступника Lancer з Renault не судилося здійснитися через прогноз “бідних” продажів і коливання курсів валют. Тепер, після провалу операції Mitsubishi-Renault, на сцену вийшов партнер французів Nissan. Обидві компанії почали переговори щодо загальних моделей, які допоможуть “заткнути дірки” в модельній лінійці Mitsubishi.

Неназваний представник Mitsubishi відмовився підтвердити інформацію, але визнав, що переговори велися, а «робота з суперником – один з варіантів», щоб знизити витрати на розробку. Слід розуміти, що є й інші шляхи розвитку проекту.

Mitsubishi дійсно потрібен новий більш сучасний седан, бо обсяг продажів Lancer торік знизився на 16 відсотків, хоча загальний оборот компанії збільшився на 25 відсотків. Ринок вимагає більш нових моделей, як Outlander Sport (продається під маркою ASX в Європі). Тоді як нинішня версія Lancer була запущена в 2007 році.

Mitsubishi і Nissan в даний час спільно працюють над розвитком кей-кара, в той час як Mitsubishi також продає деякі ребейдінгові моделі Nissan на внутрішньому ринку.