Новини

Mitsubishi-Nissan партнерство без злиття

Японський автоконцерн Mitsubishi Motors і автовиробник Nissan Motor не проводитимуть злиття, про це заявив виконавчий директор Nissan Motor Карлос Гон.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нагадаємо, в травні 2016 року Mitsubishi Motors оголосила про створення довгострокового стратегічного альянсу з японським автовиробником Nissan Motor, а вже в жовтні того ж року Nissan Motor завершила операцію з купівлі 34% в Mitsubishi Motors.

Однак на церемонії відкриття нового підприємства Mitsubishi в Джакарті Карлос Гон повідомив журналістам, що повне злиття не обговорюється, «Ми хочемо, щоб Mitsubishi сама себе реформувала».

Головний операційний директор Mitsubishi раніше повідомив, що Mitsubishi і Nissan вивчали спільне виробництво пікапів в Південно-Східній Азії. У квітні 2016 року Mitsubishi Motors визнала, що протягом 25 років проводила випробування своїх автомобілів і виміри витрати палива, не підкоряючись регламентованим державою правилам, щоб домогтися хороших показників витрати палива. В результаті, продажі низки моделей компанії були зупинені.

За матеріалами: Автостат

Back to top button