MITSUBISHI і RENAULT-NISSAN заморозили співробітництво з виробництва седанів

План Mitsubishi зі створення серійних седанів на базі автомобілів Renault-Nissan заморожений, але подробиці поки невідомі. Про це повідомляє Automotive News з посиланням на Дона Сверінгена, виконавчого віце-президента компанії.

Як раніше повідомлялося, у 2013 році було оголошено про спільний проект Mitsubishi і Renault-Nissan, згідно з яким Mitsubishi побудують пару моделей седанів на платформі Renault-Nissan, а також японські компанії ділитимуться між собою напрацюваннями в області кей-карів – надкомпактних автомобілів, популярних на ринку Японії . За планом, Mitsubishi мали отримати один седан D-сегмента, який би замінив у модельному ряду Galant. Його збиралися продавати в Північній Америці, а збирати в Південній Кореї на заводі Renault Samsung. Також планувалася заміна глобального седану Lancer сегмента C. Але жодному з них найближчим часом вихід на ринок не світить.

Причина заморозки проекту неясна. Про сам факт припинення робіт оголосив Дон Сверінген на конференції дилерів у Північній Америці, але в подробиці вдаватися не став, сказавши, що це все, що він може сказати на даний момент. Тому незрозуміло – чи відмовилися автовиробники від спільного проекту взагалі, або він відкладений на деякий час, чи вплине він на долю обох седанів або тільки одного?

Mitsubishi раніше заявляли, що самі займатимуться виробництвом виключно кросоверів і позашляховиків, а седани будуть «запозичувати», як передбачалося раніше, у Renault-Nissan. Також у майбутньому японці планують істотну гібридизацію модельного ряду і збільшення кількості електричних автомобілів.