НовиниСвіт

Mitsubishi буде продавати в Європі моделі Renault

В рамках угоди про спільні закупівлі та стандартизації автомобілів, що була оприлюднена альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi (RNM) в минулому році, Mitsubishi Motors з 2023 року почне продавати на деяких європейських ринках дві моделі, придбані у Groupe Renault.

За даними Альянсу, два (поки не названих) автомобіля під маркою Mitsubishi будуть виготовлятися Renault на своїх заводах у Франції.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На даний час Mitsubishi займає відносно невелику частку на європейському ринку і не виробляє автомобілі в цьому регіоні. А в липні 2020 японський автовиробник оголосив про припинення розробки нових автомобілів для європейського ринку в рамках планів Alliance щодо скорочення інвестицій в розвиток модельного ряду. Однак остання заява скасовує рішення про припинення продажів в Європі, і нові автомобілі будуть реалізовуватися через дилерську мережу Mitsubishi. Автовиробник також збирається запустити продажі Eclipse Cross PHEV в Європі, який імпортується з заводу Окадзакі в Японії.

Відповідно до бізнес-стратегії Альянсу кожен автовиробник має «використовувати свої географічні переваги для підтримки розвитку бізнесу своїх партнерів».

Nissan є лідером в Китаї, Північній Америці і Японії, Renault – у Європі, Росії, Південній Америці та Північній Африці, а Mitsubishi Motors – в 10 країнах-членах регіону АСЕАН і Океанії.

Back to top button