Світ

Mitsubishi Airtrek дебютував на Чунцинському автосалоні

Однак поки машина показана тільки на офіційних тізера

Нова електрична модель японської марки дебютувала на автосалоні в Чунціні, – повідомляє Autohome.com. Правда поки що зовнішній вигляд представлений тільки на офіційних тізера.

Нова модель не є продуктом головного заводу в Японії. Airtrek розроблений спільним підприємством GAC-Mitsubishi, тому використовує далеко не японські агрегати.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В основі автомобіля архітектура і кузов від китайського електромобіля GAC Aion V, який вважається в Китаї преміальним. Практично єдиною зміною стане новий екстер’єр, виконаний в уже традиційній для марки X-стилістиці. Трохи виділяються із загальної композиції ліхтарі-бумеранги, які віддають «китайщиною».

Mitsubishi Airtrek дебютував на Чунцинському автосалоні

А ось інтер’єр виконаний в новому для бренду дизайні. Передня панель виконана в досить мінімалістичному дусі, тут немає нічого зайвого, навіть повітроводи спробували вписати в загальну композицію таким чином, щоб вони були естетичним продовженням прямих ліній салону. Роль віртуальної панелі на себе візьме величезний центральний сенсорний дисплей. Перед водієм також знаходиться ЖК-екран, який відображає всю необхідну інформацію. Єдиною стандартної для Mitsubishi деталлю тут можна назвати трьохспиці мультируль.

В якості силової установки, як ми вже розповідали раніше, виступить один електродвигун, який розвиває 184 кінських сили. Крутний момент становить 350 Нм. Кросовер буде оснащуватися двома батареями різної ємності на вибір. Їх показники не розкриваються, проте запас ходу відомий – 500 і 600 кілометрів. Представники бренду обіцяють, що модель надійде у виробництво в другій половині цього року.

Back to top button