Новини

Світові автовиробники встановлять новий рекорд продажів в 2013 році

Економічна рецесія ніяк не впливає на авторинок. Концерни випускають з конвеєра все більше машин, а споживач не жаліє грошей на швидкість і комфорт. Не дивлячись на кризу збуту в Європі, автовиробники в нинішньому році продадуть більше машин, ніж будь-коли. Та і вітчизняна автомобільна промисловість активно розвиватиметься. Співпраця зі світовими лідерами авторинку сприятиме збільшенню інвестицій  у виробництво автомобілів і в транспортну галузь України в цілому.

За прогнозами експертів, 16 провідних автоконцернів світу до кінця нинішнього року реалізують близько 71 млн автомобілів, що на 3,5% більше, ніж в 2012 р. Зростання продажів демонструють зараз ринки Китаю і США.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Згідно з дослідженням Automotive Performance 2013, опублікованим німецьким Центром автомобільного менеджменту (CAM), за результатами трьох кварталів 2013 р., абсолютним лідером продажів в світі є концерн Toyota. У 2013 р. японський виробник продасть 9,75 млн автомобілів. Лише трохи (9,7 млн) йому поступається американським концерном General Motors. Замикає трійку лідерів німецький Volkswagen, який в 2013 р. продасть 9,6 млн машин. Зате саме Volkswagen, по оцінках фахівців, став в 2012 р. першим по кількості упроваджених інновацій, передає Deutsche Welle із засланням на дослідження Automotive Performance 2013. Трійку аутсайдерів, як і раніше, очолює французький концерн PSA (виробник марок Peugeot і Citroen) . Його продажі зменшилися на 8%. Далі слідують партнери по альянсу Nissan (-2,3%) і Renault (-0,3%) .

За словами спеціалістів, зростання продажів продовжиться і наступного року: автоконцерни зможуть реалізувати 73 млн автомобілів, що дасть приріст приблизно в 3%.

Нагадаємо, Україна в 2014 р. чекає збільшення інвестицій у вітчизняний автопром у три рази. Про це на міжнародній конференції “Autoprom 2013” заявив глава Державного агентства по інвестиціях і управлінні національними проектами України Владислав Каськів.

 

Back to top button