Новини

Світовий автопром за 9 місяців виробив понад 53 млн легкових авто

За даними Всесвітньої асоціації автовиробників, які знаходяться в розпорядженні «Укравтопром», за підсумками дев’яти місяців поточного року світовий автопром виробив 70,8 млн автотранспортних засобів, що на 3% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільшу частку в цьому виробництві охопили легкові автомобілі, яких було випущено 53,2 млн од. У порівнянні з результатом річної давності світове виробництво легкових авто збільшилася на 2,5 відсотка.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Найбільшим національним автовиробником залишається Китай, з заводів якого за три квартали вийшло 17,3 млн легкових автомобілів. Відносно 2016 року обсяги виробництва в КНР зросли на 3 відсотки.

На другому місці Японія, в заліку якої 6,2 млн авто. Японський автопром збільшив випуск легкових автомобілів на 7 відсотків.

Німеччина з результатом 4,3 млн вироблених легкових автомобілів продовжує залишатися європейським лідером і впевнено утримувати третю позицію в світовому рейтингу автовиробників. Однак у порівнянні з дев’ятьма місяцями 2016 року випуск легкових авто в ФРН зменшився на 2 відсотки.

На четвертій позиції рейтингу закріпилася Індія, де з січня по вересень було вироблено майже 3 млн легкових авто (+7% до аналогічного періоду 2016р.).

Замикає ТОП-5 світових виробників легкових автомобілів Південна Корея з результатом 2,9 млн машин (+4%).

Показником виробництва, що перевищує мільйон легкових авто за 9 місяців, в цьому році змогли похвалитися такі країни як: США – 2,3 млн шт. (-21% до АПМР); Іспанія – 1,7 млн шт. (-5% до АПМР); Бразилія – 1,6 млн шт. (+32%); Мексика – 1,5 млн шт. (+1%); Франція – 1,2 млн. шт. (+3%); Великобританія – 1,2 млн шт. (-2%); Чехія – 1,05 млн шт. (+4%); Іран – 1,03 млн шт. (+ 27%).

Back to top button