Новини

Світовий автопром продовжує інвестувати в Росію

Незважаючи на економічну ізоляцію Росії і санкції, іноземні інвестори продовжують вкладати гроші в розвиток автопрому на території РФ.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Так, корейський автовиробник – компанія Hyundai розглядає можливість будівництва в Росії заводу з виробництва двигунів. Марка обговорює співпрацю з російськими виробниками основних вузлів силових агрегатів і трансмісій, повідомляє «Інтерфакс». Про своє остаточне рішення керівництво Hyundai обіцяє повідомити до кінця поточного року.

Нещодавно про свій намір побудувати завод повного циклу в Росії заявили в BMW. Баварські інвестиції будуть освоюватися в Калінградскій області.

В цьому році також почнеться будівництво заводу Mercedes-Benz в Солнєчногорському районі Московської області.

А в кінці жовтня минулого року японська Mazda спільно з «Соллерс» вже розпочала будівництво у Владивостоці власного заводу з виробництва двигунів.

На цьому тлі декларовані українськими «технократами» у владі і їх іноземними радниками тези про негативний вплив держпідтримки промислового сектору на залучення інвестицій викликають, щонайменше, здивування.

Як черговий раз показує практика, саме державна підтримка автовиробників, митні бар’єри і бюджетне стимулювання внутрішнього попиту є надійними аргументами в діалозі з інвесторами, навіть якщо мова йде про країну з поганим політичним іміджем і репутацією агресора.

Back to top button