Новини

Світовий автопром інвестує в Мексику

Японський автовиробник Тойота планує збільшувати виробництво пікапів Tacoma на своєму власному заводі в Мексиці. На виробництві має зрости кількість випущених вантажівок на 60 тисяч одиниць, на даний момент з підприємства виходить близько ста тисяч автомобілів на рік.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На запланований обсяг компанія збирається вийти до кінця наступного року, для цього буде потрібно ще інвестувати у виробництво близько 150 мільйонів доларів і розширити штат підприємства ще на 400 осіб.

На такий крок компанія зважилася в зв’язку зі збільшенням попиту на дану модель. Пікап оснащується 2,7-літровим мотором потужністю 159 кінських сил і 3,5-літровим V6 потужністю 278 к.с. У всіх випадках пікап комплектується 6-діапазонною автоматичною коробкою передач.

Також американський автовиробник Ford повністю перенесе виробництво компактних автомобілів із США до Мексики. Про це повідомляє Reuters з посиланням на гендиректора компанії Марка Філдса. «Виробництво компактних автомобілів буде повністю перенесено з США до Мексики», – заявив Філдс. Очікується, що це відбудеться через два-три роки.

Back to top button