Новини

Світове виробництво легкових авто зросло на 1,5 відсотка

За даними Всесвітньої асоціації автовиробників, які має в своєму розпорядженні «Укравтопром», минулого року світовий автопром виробив 73,5 млн. легкових автомобілів. В результаті, в порівнянні з попереднім роком випуск легкових авто збільшився на 1,5 відсотка.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Звання найбільшої країни – автовиробника зберіг за собою Китай, з заводів якого в 2017 році вийшло 24,8 млн. легкових автомобілів. Відносно 2016 року обсяги виробництва в КНР зросли на 1,6 відсотка.

На другому місці Японія, в заліку якої 8,3 млн. авто. При цьому автопром Країни висхідного сонця збільшив випуск легкових автомобілів на 6 відсотків.

Німеччина з результатом в 5,6 млн. вироблених легкових автомобілів продовжує впевнено утримувати третю позицію в світовому рейтингу автовиробників. Однак обсяги автовиробництва в частині легкових автомобілів в ФРН знизилися майже на 2 відсотки.

На четверту позицію рейтингу стрімко піднялася Індія, яка посідала роком раніше лише шосте місце. Обсяг виробництва автомобілів в Індії становив 3,9 млн. шт. (+6,6% до 2016р.).

А замикає ТОП-5 світових виробників легкових автомобілів за версією 2017 року Південна Корея, де за рік було вироблено 3,7 млн. машин (-3,2%).

У той же час автопром США, з втратою в обсягах виробництва понад 22%, випав з п’ятірки лідерів і опустився в рейтингу з четвертого на шосте місце з результатом трохи більше 3 млн. легкових автомобілів.

Нагадаємо, обсяг виробництва легкових автомобілів в Україні в минулому році становив 7,3 тис од. (+68% до 2016 р.). З 48 країн, які виробляли в 2017 році легкові авто, менші результати ніж у України продемонстрували тільки Білорусь, Венесуела і Бангладеш.

Back to top button