Новини

Світове виробництво легкових авто збільшилося майже на 6 відсотків

За даними Всесвітньої асоціації автовиробників, які знаходяться в розпорядженні «Укравтопром», у першому кварталі поточного року світовий автопром виробив 18,5 млн. легкових автомобілів. В результаті порівняно до аналогічного періоду минулого року випуск легкових авто збільшився на 5,8 відсотка.

Титул найбільшого автовиробника зберіг за собою Китай, з заводів якого за три місяці вийшло 6,1 млн. легкових автомобілів. Відносно першого кварталу 2016 року обсяги виробництва в КНР зросли на 6,8 відсотка.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На другому місці Японія, в заліку якої 2,2 млн. авто. Автопром Країни висхідного сонця збільшив випуск легкових автомобілів на 8 відсотків.

Німеччина з результатом в 1,5 млн. вироблених легкових автомобілів продовжує впевнено утримувати третю позицію в світовому рейтингу автовиробників. При цьому в першому кварталі випуск легкових авто німецьким автопромом збільшився на 3,1 відсотка.

Сенсація сталася на четвертій позиції рейтингу, куди стрімко, з 10-відсотковим зростанням виробництва, піднялася Індія, яка займала роком раніше лише шосте місце. За період з січня по березень в Індії було вироблено понад 1 млн. легкових авто.

У той же час автопром США, з втратою в обсягах виробництва понад 15%, випав з п’ятірки лідерів і опустився з четвертого на шосте місце.

А замикає ТОП-5 світових виробників легкових автомобілів Південна Корея, де з січня по березень поточного року було вироблено 940 тис. машин (-3,4% до АПМР).

 


Back to top button