Новини

Світове автовиробництво збільшилось майже на 3 відсотки

У всесвітній організації автовиробників (OICA) підбили підсумки виробництва за перше півріччя поточного року. Згідно з даними OICA за 6 місяців 2017 року світовий автопром виробив як мінімум 48 млн. автотранспортних засобів (ряд країн не публікують інформацію про виробництво важких вантажівок). Таким чином, порівняно з аналогічним періодом минулого року, обсяг автовиробництва в світі виріс на 2,9%, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Найбільша частка світового автовиробництва традиційно належить випуску легкових автомобілів, яких з січня по червень було виготовлено понад 36 млн. одиниць. Щодо результату річної давнини, виробництво в цьому сегменті глобального автопрому збільшилося на 2,7 відсотки.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Найбільшим виробником легкових автомобілів залишається Китай. Заводи Піднебесної з січня по червень випустили майже 11,5 млн. легкових авто або на 3,2% більше, ніж роком раніше.

На другому місці, з 9 процентним зростанням відносно першого півріччя 2016 року, – Японія, де було вироблено 4,1 млн. легкових автомобілів.

Не зважаючи на падіння обсягів виробництва на 3,5%, третє місце впевнено утримує німецький автопром. У ФРН за шість місяців було виготовлено 2,9 млн. легкових автомобілів.

Південна Корея, яка відстала від свого результату річної давності на 2%, змогла залишитися в п’ятірці лідерів, зайнявши четверту позицію світового рейтингу з показником 1млн. 960тис. авто.

Замикає лідерську п’ятірку Індія, з заводів якої за півроку вийшло 1млн. 943 тис. легковиків.

Україна в світовому рейтингу зайняла лише передостаннє місце з обсягом виробництва легкових автомобілів – 3078 од.


Back to top button