Новини

Мінздрав на зекономлені кошти докупає автомобілі швидкої медичної допомоги

Сьогодні відбулась процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю 11 автомобілів швидкої медичної допомоги на зекономлені державні кошти від попереднього тендеру. За результатами закупівель карет швидкої, МОЗ України вдалося заощадити 7 964 500 грн., на які було оголошено окремий тендер.

Дозакупівля машин швидкої була розбита на три лоти: №1 – один автомобіль типу А (автомобіль швидкої медичної допомоги для транспортування пацієнта), №2 – п’ять автомобілів типу В (автомобіль екстреної медичної допомоги) та лот №3 – п’ять автомобілів типу С (реанімобіль).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На перемогу за лотом №1 претендують компанії «Практика» та «Глобалавтогруп», які зажадали отримати за один автомобіль швидкої, 519 000 грн. (на базі шасі «Peugeot Boxer») та 521 000 грн. (на базі шасі «ГАЗ 32213») відповідно.

По лоту №2 за п’ять машин екстреної медичної допомоги ці ж компанії запропонували 3 247 500 грн. та 3 265 000 грн. на зазначених базових шасі.

За реанімобілі на базі автомобіля «Peugeot Boxer» НВО «Практика» подала пропозицію у розмірі 4 220 000 грн., а ТОВ «СітіТранспортГруп» запропонував спец.автомобілі на базі «Renault Master» за 4 215 000 грн.

Згідно з висновком комітету з конкурсних торгів МОЗ України, претенденти надали всі необхідні документи, а заявлені в документації автомобілі та медичне устаткування відповідають вимогам Національного стандарту.

Переможця буде визначено після чергового засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України.

Довідково:

4 листопада 2013 року було оголошено результати тендеру, що проводив МОЗ України на закупівлю карет швидкої допомоги. Загалом на торги було подано 17 пропозицій від восьми виробників. У результаті – уперше за роки Незалежності одночасно буде придбано 1423 одиниці соціально необхідної техніки. Зокрема, це 148 автомобілів типу С (реанімобіль), 1 068 машини екстреної медичної допомоги типу В (в яких можна здійснювати інтенсивну терапію) та 207 одиниць автомобілів типу А (автомобіль швидкої медичної допомоги для транспортування пацієнта).

Back to top button