Новини

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості почало обростати кадрами

Як вже повідомляв Укравтопром, в структурі виконавчої гілки влади з’явилось відомство, що опікується питанням формування та реалізації промислової політики держави. Про необхідність створення такого органу представники національного автопрому постійно наголошували у діалозі з владою.

16 липня Верховна Рада дала згоду на призначення Олега Уруського на посаду віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості, а вже 22 липня Кабмін ухвалив постанову про створення нового міністерства.

Поступово нове відомство здобуває форми (структури) та змісту (кадри). Так, на позачерговому засіданні Уряд схвалив низку розпоряджень щодо кадрових призначень у Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Було вирішено призначити:

Іващенка Валерія Володимировича — першим заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України;

Немілостівого Віталія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості;

Петровського Юрія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань європейської інтеграції;

Коваленка Тараса Васильовича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Також на вакантну посаду державного секретаря Міністерства, з укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, призначено Ігоря Яковлєва.

Back to top button