Новини

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості почало обростати кадрами

Як вже повідомляв Укравтопром, в структурі виконавчої гілки влади з’явилось відомство, що опікується питанням формування та реалізації промислової політики держави. Про необхідність створення такого органу представники національного автопрому постійно наголошували у діалозі з владою.

16 липня Верховна Рада дала згоду на призначення Олега Уруського на посаду віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості, а вже 22 липня Кабмін ухвалив постанову про створення нового міністерства.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Поступово нове відомство здобуває форми (структури) та змісту (кадри). Так, на позачерговому засіданні Уряд схвалив низку розпоряджень щодо кадрових призначень у Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Було вирішено призначити:

Іващенка Валерія Володимировича — першим заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України;

Немілостівого Віталія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості;

Петровського Юрія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань європейської інтеграції;

Коваленка Тараса Васильовича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Також на вакантну посаду державного секретаря Міністерства, з укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, призначено Ігоря Яковлєва.


Back to top button