Моделі

MINI підтвердила розробку електричного кросовера

Компанія MINI підтвердила інформацію про те, що вона оновить свій модельний ряд двома новими невеликими позашляховиками – повністю електричним компактним кросовером і збільшеною версією нинішнього MINI Countryman – які приєднаються до повністю модернізованому трьохдверного хетчбека.

Ці три моделі стануть основною лінійкою бренду невеликих автомобілів з 2023 року знаменуючи завершення виробництва менш продаваних моделей, таких як універсал MINI Clubman і MINI Convertible. При цьому трьохдверний хетчбек MINI наступного покоління стане менше і «ближче до коренів бренду», звільняючи місце для тісно пов’язаного з ним нового електричного кросовера, який може ознаменувати повернення імені Paceman.

MINI підтвердила розробку електричного кросовера

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Попередньо представлена ​​концепція Vision Next 100 кілька років тому повністю електрична версія хетчбека, як і новий електричний кросовер, будуть побудовані в Китаї на новій глобальній платформі, яка розробляється спільно з Great Wall Motors. Хетчбеки з ДВС, які поки залишаються в планах компанії, будуть розроблятися на заводі MINI в Оксфорді і матимуть той же дизайн, але іншу платформу BMW Group.

Очікується, що версія Countryman з плагін-гібридною силовою установкою (PHEV) буде знята з виробництва, а її місце займе повністю електричний MINI, оскільки технологія його виробництва продовжує вдосконалюватися.

MINI підтвердила розробку електричного кросовера

У заяві про плани MINI йдеться, що зміна модельного ряду відобразило «чітку орієнтацію» на технології двигунів і сегменти автомобілів, які компанія визначила в якості свого майбутнього. Ключовими принципами стратегії є «розширення електромобільності, посилення позицій в сегментах кросоверів і компактних автомобілів преміум-класу, а також посилення ринкових позицій в Китаї».

За словами глобального директора бренду Бернда Кербера, «поряд з електромобілями вирішальне значення для майбутнього MINI буде мати залучення нових цільових груп і ринків збуту». Таким чином, компанія явно прагне стати повністю електричною, заявляючи сьогодні, що «в майбутньому MINI дозволить клієнтам у всьому світі їздити без шкідливих викидів на повністю електрифікованому сімействі моделей».

MINI підтвердила розробку електричного кросовера

«У той же час MINI, як і раніше буде пропонувати високоефективні бензинові та дизельні двигуни, які як і раніше будуть ідеальним рішенням для цільових груп та регіонів, чиї потреби в мобільності ще не задовольняються повністю електричними транспортними засобами», – заявили в компанії.

Раніше повідомлялося, що MINI планує два абсолютно нових позашляховика на додаток до Countryman – відроджений Paceman, відповідає опису абсолютно нового кросовера, який тепер підтверджено, і більший позашляховик під назвою Traveller, який буде розташовуватися в лінійці над Countryman.

Back to top button