Мінекономрозвитку стурбований станом автопрому

13 травня у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України була проведена нарада з питань перспектив розвитку вітчизняного автомобілебудування та розгляду ініціатив, пов’язаних із внесенням змін до законодавства стосовно українського автопрому. Учасники наради обговорили нагальні питання, а також розглянули ініціативи стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів щодо Порядку визначення товарів, які ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів. Головуючий на нараді Перший заступник Міністра Анатолій Максюта відзначив, що думка представників підприємств і асоціацій є дуже важливою для ухвалення майбутніх рішень.

На нараді було відзначено, що у цей непростий для країни час слід виробити алгоритм дій, при якому відбуватиметься наповнення державного бюджету і, разом з тим, автомобілебудівна галузь матиме змогу розвиватися далі.

«Зміни до законодавчо-нормативної бази повинні вноситися лише після ретельного й усебічного аналізу їх впливу на галузь. Тому цілком природно, що запропоновані нововведення перед упровадженням доцільно обговорити з автовиробниками, – тоді побачимо і зможемо оцінити картину у повному обсязі», – наголосив Анатолій Максюта.