Новини

Messe Frankfurt запрошує до участі в виставці Automechanika Frankfurt 2016

Ви замислюєтесь над розширенням географії експорту? Плануєте вихід на міжнародні ринки? Знаходитесь у пошуку надійних партнерів?

Automechanika Frankfurt – це світова провідна виставка товарів та послуг автомобільного сервісу, яка є унікальною за шириною та глибиною асортименту. Наступна виставка, що проходить раз на два роки, відбудеться з 13 по 17 вересня 2016 у Франкфурті-на-Майні, Німеччина.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виставкова площа – 300 000 кв.м, за розміром вона приблизно дорівнює площі 40 футбольних полів. В 2014 році виставка зібрала 4325 експонентів з 81 країни світу. Лише понад 160 компаній були представлені в новому секторі електромобілів. За 6 днів виставка привабила 144 000 відвідувачів з 173 країн.

Тематика виставки:

1. Автокомпоненти, запасні частини і аксесуари – один з найбільших тематичних розділів на виставці, який ідеально доповнений комерційними пропозиціями з розділу «Налаштування та сервіс».  Цей розділ буде особливо цікавий власникам авто майстерень, дилерам автозапчастин і аксесуарів.

 2. Електроніка і системи. Тут представлені товари для електроніки двигуна, освітлення автомобіля, дроти, внутрішні системи електроніки, системи допомоги водію, безпека транспортного засобу.

3. Ремонт і автосервіс. Учасники виставки зможуть побачити презентації і спеціальні шоу,  дізнатись про інновації в сферах лакофарбової обробки, післяаварійного ремонту, ремонту пошкоджень.

4. IT і менеджмент. Постачальники IT-послуг і послуг менеджмента є життєво важливою частиною Automechanika. В цьому розділі будуть представлені апаратні та програмні  рішення для авто бізнесу, системи управління дилерською мережою, управління майстернями, маркетинг.

 5. CarWashCity. Групы товарів цього сектора: автомийне обладнання, автомийні системи, готові автомийки, менеджмент,  мастильні матеріали,  допоміжні та витратні матеріали, утилізація. 

Як прийняти участь у виставці?

Оскільки кількість бажаючих величезна, а кількість місць обмежена, через величезний попит з усього світу, планування, як правило, починається за півтора роки до виставки. Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням. http://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/messeplanung/anmeldung-preise.html

По питаннях відвідання або участі звертайтесь в офіційне представництво Messe Frankfurt Exhibition GmbH в Україні:

Messe-frankfurt@pem.com.ua

Тел. +38 044 4846871

www.messefrankfurt.com.ua

Back to top button