Новини

«Мерседес» розповів про стратегію розвитку електрокарів

На мотор-шоу в Парижі німці привезли першу електричну модель – концепт Generation EQ. Саме абревіатура EQ об’єднає в майбутньому всі екокари марки, яких до 2020 року має бути як мінімум чотири – два кросовери і два седани, а до 2025-го вже десять.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Планується що до цього часу на ці машини припадатиме 15-25% світових продажів німецької компанії. Крім цього, Mercedes-Benz вкладе 1 млрд євро у виробництво новітніх акумуляторних батарей для електрокарів.

Складання новинок буде організовано на заводі в Бремені, який в даний момент збирає десять моделей і в 2015-му був визнаний «Фабрикою року» в Німеччині.

Корпоративна стратегія бренду EQ позначена акронімом CASE: Connected, Autonomous, Shared & Services, Electric Drive. Це означає, що EQ-машини будуть підключені до мережі, наділені автономними здібностями і, серед іншого, використовуватися в мережах каршерінга і таксі.

За словами керівництва компанії, новинка з’явиться на дорогах протягом трьох років. Ціновий діапазон машини буде порівнянний з Mercedes-Benz GLC.

Концепт побудований на новій платформі для електрифікованих моделей, оснащений двома моторами загальною потужністю 408 к.с. і крутним моментом 700 Нм. Ємність тягової батареї становить 70 кВт • ч. З 0 до 100 км/год електричний позашляховик прискорюється швидше п’яти секунд. Новинка отримає адаптивну підвіску і систему рекуперації енергії.

Джерело: avtomaniya.com


Back to top button