НовиниСвіт

Mercedes відмовиться від гібридних автомобілів

Після презентації електромобілів на Мюнхенському автосалоні Mercedes-Benz повідомив про завершення розробки нових плаг-ін гібридних систем для своїх автомобілів. У своєму виступі на заході в Німеччині глава відділу розвитку Daimler Маркус Шефер пояснив, що компанія більше не буде інвестувати в цей тип силових установок.

Виконавчий директор дав зрозуміти, що розвитку нових технологій в цій сфері не планується. «Інвестиції вже зроблені, тому ми їх використовуємо». Це оголошення було кілька передбачуваним. Не тільки для Daimler, а й для інших європейських виробників, оскільки гібридна технологія з модулем, що підключається, є більш складною і більш дорогою в розробці.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Гібридний автомобіль, що підключається до мережі, має два силові агрегати, один електричний, а інший – внутрішнього згоряння, і змусити ці системи працювати разом завжди буде дорожче і складніше, ніж розробка повністю електричного автомобіля.

З іншого боку, цей тип транспортного засобу проіснує кілька років. Німецькі постачальники, такі як ZF, в найближчі кілька років роблять ставку на плаг-ін гібриди з подвоєною автономністю в електричному режимі в порівнянні з поточними моделями, де найздібніші можуть проїхати близько 100 км без бензину.

Хорошим прикладом є Mercedes-Benz Class A250e, представлений в минулому році плаг-ін гібридний автомобіль, здатний проїхати до 73 км в 100% електричному режимі і який був досить успішним в Німеччині.

Mercedes, в свою чергу, як і раніше зосереджений на електромобілях: до 2022 року бренд матиме 100% електричні моделі у всіх сегментах, а до 2025 року всі нові платформи будуть електричними. Розробка і виробництво акумуляторів в Європі також будуть сильно збільшені.

Source
32cars.ru
Back to top button