Моделі

Mercedes показав випробування електрокарів EQA і EQC

Обидві машини надійдуть в продаж протягом року

Марка Mercedes опублікувала відеоролик зі свого випробувального полігону в німецькому Іммендінгені, де зараз тестують електромобілі EQA і EQC. Обидві машини закриті камуфляжем, але їхні силуети цілком можна оцінити.

Власне, EQA вдає із себе не більше ніж компромісну модель, яку перероблять в електромобіль з бензинового кросовера GLA. Її прем’єра має відбутися вже в кінці цього року. У ролику показано, як машину відчувають на мокрій трасі і в глибоких калюжах. На відміну від Tesla Model 3, Mercedes випробування калюжею пройшов з честю.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У свою чергу EQS є новим флагманським електромобілем Mercedes, який отримає абсолютно нову платформу, спеціально розроблену для електричних машин. Він вийде тільки в 2021 році. Поки про цей автомобіль ми знаємо тільки те, що заряду його батареї вистачить більш ніж на 700 кілометрів.

На відео переважно показується, як EQS тестують на нерівних дорогах, де випробовується плавність ходу, а також жорсткість кузова на кручення для виявлення сторонніх скрипів в салоні. Також на полігоні є звивиста ділянка з перепадами висот, де на спусках відпрацьовується система рекуперації енергії EQS.

Нагадаємо, що в компанії вже пообіцяли до 2025 року створити ще одну платформу для електрокарів, цього разу компактних. Очікується, що вона вже послужить основою для EQA другого покоління, який втратить спорідненість з бензиновими моделями.


Back to top button