Моделі

Mercedes-Maybach S-класу отримав шестициліндровий варіант

Maybach з рядною «шісткою» оцінений в Китаї в 1 468 000 юанів. Очікується, що різниця в його ціні з більш потужними варіантами може доходити до чверті, але вони поки не представлені.

Седан Mercedes-Maybach на основі актуального «сьомого» S-класу минулої осені був представлений без характеристик, хоча неофіційно говорилося, що спочатку будуть випущені версії з чотирилітровим «вісімкою». Але ось на автошоу в Шанхаї компанія розсекретила «доступний» Maybach S 480 4Matic з рядною «шісткою» 3.0 M 256 (367 к.с., 500 Н•м; +22 к.с., 250 Н•м від помірної гібридної системи EQ Boost).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Mercedes-Maybach S-класу отримав шестициліндровий варіант

Хоча модифікація 480 вважається недорогою, тут є і керована задня вісь, і активна підвіска Magic Body Control. Рядна “шістка” доповнена 48-вольтової бортової системою і дружить з девятідіапазонним «автоматом» і повним приводом.

«Початковий» Mercedes-Maybach S-класу оснащений нітрохи не скупо. І центральний дисплей на 12,8 дюйма на місці, і шкіра наппа, і система об’ємного звучання Burmester, і масаж на задніх сидіннях, який може бути синхронізований з ритмом музики. Задні сидіння можуть відхиляти спинки на кут до 43,5 °. Інші версії Майбаха підуть пізніше. Як і у попередника, у нього повинен з’явитися варіант з мотором V12 6.0 (передбачуваний індекс S 680). А запуститься на більшості ринків модель в першу чергу з агрегатом V8 4.0 (503 к.с., 700 Н•м), як у спорідненої «Ескі» з індексом S 580.

Back to top button