Моделі

Mercedes-Maybach GLS отримав шестициліндровий мотор

У плані зовнішності Mercedes-Maybach GLS 480 нічим не відрізняється від свого старшого брата (ті ж колеса на 22-23 дюйма, опціонального двоколірного забарвлення), за винятком шильдика з індексом на двері багажника. Але і від цього розпізнавального знака при покупці машини можна відмовитися.

Модель Mercedes-Maybach GLS 600, незважаючи на індекс, оснащується не двигуном V12, а лише бітурбовісімкою 4.0 (557 к.с. і 730 Н•м), нехай і в поєднанні з 48-вольтним стартер-генератором. У такому вигляді автомобіль доступний в Німеччині, Китаї та скоро вийде на ринок Північної Америки. А далі можливі варіанти. Як, наприклад, в тій же Піднебесній, де стартував продаж двохнаддувної шестициліндрової модифікації GLS 480. Правда, новий для сімейства GLS індекс не несе якихось свіжих рішень по технічній частині. Силовий агрегат тут такий же, як на Мерседесі GLS 450.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Mercedes-Maybach GLS отримав шестициліндровий мотор

Задніх пасажирів буде заколисувати стандартна пневмопідвіска, роздільні крісла, які можуть нахилятися на кут до 43,5 градуса і які доповнені підігрівом, вентиляцією і масажем. Для повноти картини можна включити Шаде, чий розкішний голос буде литися з 27 динаміків 1590-ватної аудіосистеми Burmester.

Кросовер отримав мотор 3.0, що розвиває 367 к.с. і 500 Н•м, електричний доважок EQ Boost, який додає на розгоні 22 сили і 250 ньютон-метрів, і дев’ятиступеневим «автоматом». Зрозуміло, динамічні характеристики знизилися, але залишилися цілком прийнятними: прискорення до сотні у версії GLS 480 займає 6,6 с, тоді як у GLS 600 – 4,9. Про максимальну швидкість новинки поки ні слова, але, впевнені, вона, як і у старшої моделі, обмежена електронікою на 250 км/год. Двигун поменше помітно вплинув на ціну кросовера. Якщо GLS 600 стоїть в Китаї мінімум 2,16 мільйонів юанів, то за GLS 480 просять 1,59 мільйонів юанів.


Back to top button