Ретро

Mercedes-Maybach EQS презентував розкішний електрокроссовер на автошоу IAA Mobility

Смугаста панель, що замінює грати, «плавно перетікає» в діодні фари, капот і дах того ж кольору Obsidian Black. Низ кузова пофарбований в «металік» Zircon Red, а третій відтінок забезпечують хромовані елементи. Легкосплавні диски у формі чаші – 24-дюймові.

Першим електромобілем люксового бренду Mercedes-Maybach могли стати купе (2016) і кабріолет (2017), проте роль дісталася великому кросоверу. Його прообразом зроблений Concept Mercedes-Maybach EQS, який дебютував на автошоу IAA Mobility. Ім’я EQS тут потребує приставці SUV, адже Mercedes-Benz EQS і Mercedes-AMG EQS – ліфтбек, причому флагманські. З паркетником їх ріднить платформа MEA (Modular Electric Architecture) і інша начинка. На жаль, технічні характеристики до шоу-кару продаються окремо.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Mercedes-Maybach EQS презентував розкішний електрокроссовер на автошоу IAA Mobility

Сидіння покликані нагадувати седан Mercedes-Maybach S-класу. «Плаваюча» центральна консоль включає в себе вазу для квітів, складні столики, набір келихів для шампанського або холодильник. Інтерфейс MBUX зібрав три дисплея в єдиний Hyperscreen. Підлога вистелена штучним хутром.

Mercedes-Maybach EQS презентував розкішний електрокроссовер на автошоу IAA Mobility

Ліхтарі показують анімацію. Бічні підніжки прикрашені інкрустацією на вибір клієнта. Коли водій наближається до машини, його двері відчиняються сама, а інші висувають ручки, але їх теж можна відкривати дистанційно. Спойлер на даху вважається спортивно-аеродинамічним.

Бренд Mercedes-Benz почне випускати EQS SUV в 2022 році, а розкішний паркетник Mercedes-Maybach EQS SUV побачить світ ще пізніше. Обидва електрокроссовера будуть володіти запасом ходу близько 600 км (WLTP). Про рівень потужності можна тільки гадати, адже ліфтбек EQS розвивають від 245 до 560 кВт (333-761 к.с., 568-1020 Н • м). Виробник зазначає, що клієнти на основних для Майбаха ринках стають молодшими, їх сприйняття розкоші змінюється, вимоги до цифрових рішень підвищуються, але Mercedes-Maybach готовий їх задовольнити.

Back to top button