Новини

Mercedes-Benz суттєво прискорить розробку електрокарів

На зборах акціонерів концерну Daimler, яке відбулося 29 березня в Берліні, автовиробник озвучив скоректовані плани щодо електрифікації модельного ряду. Інвестиції складуть 10 мільярдів євро, при цьому, концерн виведе на світовий ринок більше 10 нових моделей електромобілів, але станеться це не до 2025 року, як повідомлялося минулої осені, а на три роки раніше – у 2022-у.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Як відмічає Reuters, таке різке прискорення пов’язане з тим, що в минулому році Mercedes-Benz уперше з 2007 року не зміг понизити середній по модельному ряду рівень викидів CO2. У 2016 році цей показник залишився на рівні 2015-го – 123 г/км. Не допомогло навіть впровадження економічніших двигунів внутрішнього згорання. Це означає, що при нинішніх темпах автовиробник не устигає досягти поставленої раніше мети – вийти на рівень в 100 г/км до 2020 року. В той же час європейська влада вимагає, щоб до 2020 року кожен новий автомобіль, який продається в регіоні, виділяв в атмосферу не більше 95 грамів CO2 на 1 км.

У Daimler говорять, що на шляху до майбутнього з нульовим рівнем шкідливих викидів використовуватимуть «усі доступні засоби». Головна ставка в цьому сенсі робиться на плагін-гібриди, які повинні зіграти роль своєрідного містка між машинами з ДВЗ і стовідсотковими електрокарами. Нині Mercedes-Benz продає вісім плагін-гібридних моделей і обіцяє, що наступний технологічний стрибок станеться з появою оновленого Mercedes-Benz S-Class,який дебютує наступного місяця. «Зелена» версія флагманського седана отримає нову літій-іонну батарею, що дозволяє проїхати тільки на електротязі 50 км.

Нові електромобілі Mercedes продаватиме під брендом EQ. Перший прототип – кросовер під назвою Generation EQ – компанія показала минулої осені на Паризькому автосалоні.

Джерело: e-move.com.ua


Back to top button