Моделі

Mercedes-Benz створив «прозорий» електрокросовер EQC

Прототип-демонстратор створювали 40 стажерів компанії

Компанія Mercedes-Benz представила «прозорий» електричний кросовер EQC. Щоб заглянути всередину моделі, 40 стажерів концерну вирізали отвори в кузові і підсвітили «нутрощі» світлодіодними стрічками.

«Прозорий» автомобіль побудували 40 стажерів навчального центру Daimler AG. За основу демонстратора, інженери взяли передсерійний прототип електричного кросовера EQC 400. Щоб розглянути конструкцію моделі зсередини, фахівці вирізали отвори в правій частині кузова машини. На цю роботу у стажистів пішло 36 годин. Ще 50 годин знадобилося, щоб згладити металеві краю, а потім пофарбувати і відполірувати кузов.

Для підсвічування внутрішнього устрою автомобіля, стажисти «Даймлера» розмістили по периметру робочої зони 15 метрів світлодіодної стрічки. Крім того, в електрокросоверs провели близько 50 метрів проводки для силових кабелів, а також встановили два мікроконтролера для регулювання світлодіодного підсвічування. Протягом наступної доби інженери звели три світлодіодні смуги позаду автомобіля і підключили їх до задніх ліхтарів. Для пояснення пристрої демонстратора в салоні EQC стажисти розмістили мультимедійні екрани.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Mercedes-Benz EQC зійшов з конвеєра в 2019 році. Електрокросовер випускається в модифікаціях EQC400, яка призначена для глобального ринку і EQC350, що реалізується в Китаї. Старша модель обладнується двома електромоторами, віддача яких становить 420 кінських сили. Запас ходу при цьому дорівнює 417 кілометрам. Китайська модифікація оснащена силовою установкою потужністю 286 кінських сил. Запас ходу на одній зарядці також становить 417 кілометрів.


Back to top button