Новини

Mercedes-Benz розширює потужності в Східній Європі

Німецький концерн Daimler вкладе 580 млн євро в угорський завод. Гроші, зокрема, витратять на будівництво нового кузовного цеху. Підприємство розміщене в маленькому місті Кечкеметі, яке розташоване в центральній частині Угорщини. Функціонування цеху буде на 100% автоматизовано.

Додаткові інвестиції, які будуть освоєні до 2018, дозволять оновити обладнання та розширити індустріальні площі підприємства, де незабаром стартує виробництво нового покоління компактних моделей Mercedes.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На поточний момент на заводі працюють близько 4 тис. чоловік і випускаються автомобілі Mercedes Benz B-Class, CLA і CLA Shooting Brake. За минулий рік було випущено не менше 180 тис. легкових авто.

Також в Daimler повідомили, що мають намір інвестувати 500 млн євро в будівництво заводу з випуску двигунів для машин марки Mercedes-Benz в Польщі.

Завод буде розташовуватися в невеликому місті Явор на південному сході Польщі і стане першим підприємством Daimler в країні. Тут вироблятимуться чотирициліндрові бензинові та дизельні двигуни для легкових автомобілів.

“Розширення потужностей у Східній Європі відображає міжнародну спрямованість нашого виробничого комплексу, – сказав член правління підрозділу Mercedes-Benz Маркус Шефер. – Це підвищить гнучкість і ефективність нашої глобальної мережі виробництва”.

Back to top button