Новини

Mercedes-Benz розширює потужності в Східній Європі

Німецький концерн Daimler вкладе 580 млн євро в угорський завод. Гроші, зокрема, витратять на будівництво нового кузовного цеху. Підприємство розміщене в маленькому місті Кечкеметі, яке розташоване в центральній частині Угорщини. Функціонування цеху буде на 100% автоматизовано.

Додаткові інвестиції, які будуть освоєні до 2018, дозволять оновити обладнання та розширити індустріальні площі підприємства, де незабаром стартує виробництво нового покоління компактних моделей Mercedes.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На поточний момент на заводі працюють близько 4 тис. чоловік і випускаються автомобілі Mercedes Benz B-Class, CLA і CLA Shooting Brake. За минулий рік було випущено не менше 180 тис. легкових авто.

Також в Daimler повідомили, що мають намір інвестувати 500 млн євро в будівництво заводу з випуску двигунів для машин марки Mercedes-Benz в Польщі.

Завод буде розташовуватися в невеликому місті Явор на південному сході Польщі і стане першим підприємством Daimler в країні. Тут вироблятимуться чотирициліндрові бензинові та дизельні двигуни для легкових автомобілів.

“Розширення потужностей у Східній Європі відображає міжнародну спрямованість нашого виробничого комплексу, – сказав член правління підрозділу Mercedes-Benz Маркус Шефер. – Це підвищить гнучкість і ефективність нашої глобальної мережі виробництва”.

Back to top button