НовиниСвітові автопрем'єри

Mercedes-Benz презентував свій новий електрокросовер EQB

На автосалоні у Шанхаї відбулась світова прем’єра повністю електричного компактного кросовера Mercedes-Benz EQB.

Донором новинки стала модель GLB, прем’єра якої відбулася у 2019 році. Обидва авто мають однакові кузов, інтер’єр та платформу MFA2, яка спочатку спроектована під використання як двигунів внутрішнього згоряння, так і електричних силових установок. Колісна база в них однакова (2829 мм), так само як і ширина (1834 мм). А от довжина електричної версії стала більшою (4684 мм.).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Mercedes-Benz презентував свій новий електрокросовер EQB

Лінійка модифікацій EQB буде представлена кількома моделями з переднім та повним приводом, різною номінальною потужністю — в деяких з них вона перевищуватиме 200 кВт, а також акумуляторною батареєю з корисною енергоємністю від 66,5 кВт·год.

Витрата електроенергії у змішаному циклі у моделі EQB 350 4MATIC в Європі, згідно з NEDC: 16,2 кВт·год/100 км; рівень викидів CO2 у змішаному циклі: 0 г/км, запас ходу — 478 км; згідно з WLTP: витрата електроенергії в змішаному циклі: 19,2 кВт·год/100 км; рівень викидів CO2 у змішаному циклі: 0 г/км, запас ходу — 419 км.

Mercedes-Benz презентував свій новий електрокросовер EQB

Зовнішній вигляд EQB відображає прогресивну розкіш суббренду Mercedes-EQ в яскравій і характерній манері – як і у всіх EQ у нього типова чорна решітка радіатора із зіркою у центрі. Ще однією характерною рисою дизайну повністю електричних автомобілів Mercedes-EQ є суцільна світлодіодна смуга спереду та ззаду. Горизонтальна оптоволоконна смуга з’єднує світлодіодні фари, забезпечуючи безпомилкову впізнаваність моделі як вдень, так і вночі. Блакитні елементи у фарах підсилюють фірмовий зовнішній вигляд Mercedes-EQ. Номерний знак розташовується на бампері, що надає дверям багажника особливої форми, а рейлінги на криші підкреслюють широкі функціональні можливості нового EQB.

Низький аеродинамічний опір означає високу енергоефективність, що особливо важливо для електромобілів. Виміри, проведені в аеродинамічній трубі, показали коефіцієнт аеродинамічного опору зі значенням Cd від 0,28. Найважливіші складові підвищення аеродинамічних характеристик включають повністю закриту систему управління охолодженим повітрям, аеродинамічно ефективні передній і задній бампери, пласке, практично повністю закрите днище, спеціально сконструйовані колеса для зменшення аеродинамічного опору і адаптовані передні і задні спойлери.

Mercedes-Benz презентував свій новий електрокросовер EQB

Стильний характер інтер’єру підкреслюють трубчасті елементи, що імітують алюміній. Керування широкоекранною панеллю приладів здійснюється за допомогою системи MBUX (Mercedes-Benz User Experience).

Mercedes-Benz презентував свій новий електрокросовер EQB

EQB стане першим повністю електричним серійним автомобілем, виготовленим на угорському заводі у Кечкеметі. До цього часу з конвеєра цього заводу сходили плагін-гібридні моделі CLA і CLA Shooting Brake.

Виробництво новинки для європейських ринків буде запущено вже цього року, а в Україні, за інформацією компанії «АвтоКапітал», EQB з’явиться у першому півріччі 2022 року.

Більш детально ознайомитися з новинкою можна на сайті УкрАВТО

Back to top button