МоделіСвіт

Mercedes-Benz представив електричний Gelandewagen

Компанія Mercedes-Benz представила повністю електричну версію позашляховика G-Class на автосалоні IAA, який відкрився в Мюнхені. На мотор-шоу поки продемонстрований концепт під назвою EQG, а дебют серійної версії моделі відбудеться в наступному або 2023 році.

Зовні новинка практично нічим не відрізняється від звичайного позашляховика. «Зелений» Gelandewagen отримав закриту радіаторну решітку із емблемою що світиться, особливий бокс для зберігання зарядного кабелю, діодні стрічки з боків, 22-дюймові колісні диски і багажник на даху.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Електричний G-Class зберіг рамну конструкцію з нерозрізним заднім мостом і незалежною підвіскою спереду. У рух позашляховик призводять чотири електромотори. Всі інші характеристики концепту поки тримаються в секреті.

Компанія Mercedes-Benz до кінця поточного десятиліття готується повністю перейти на електричну тягу всюди, де це дозволять умови ринку. В ході цієї прискореної трансформації Mercedes-Benz буде твердо дотримуватися своїх цілей щодо прибутковості. Згідно з цими цілями сукупна частка підключаються гібридів і чисто електричних автомобілів (xEV) в загальному обсязі продажів повинна досягти 50% до 2025 року. Також передбачається ринковий сценарій, згідно з яким до кінця поточного десятиліття електромобілі здебільшого замінять собою автомобілі з ДВЗ.

Так, до 2022 року у всіх сегментах, де представлений бренд Mercedes-Benz, будуть пропонуватися його акумуляторні електромобілі (BEV). Починаючи з 2025 року всі нові автомобільні платформи будуть виключно електричними, а клієнти в разі кожної моделі отримають можливість вибору її повністю електричної альтернативи.

Концерн значно прискорює інвестиції в дослідження і розробки. У період між 2022 і 2030 роки. планується інвестувати в цілому понад 40 млрд євро в акумуляторні електромобілі. Завдяки завчасним інвестицій в гнучке виробництво і застосування ультрасучасної системи виробництва MO360, підприємства Mercedes-Benz вже сьогодні здатні випускати великими серіями електромобілі на акумуляторних джерелах живлення. З наступного року на семи виробничих майданчиках, розташований на трьох континентах, з конвеєра буде сходити вісім електричних моделей Mercedes-Benz. Як зазначив голова правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG Ола Калленіус, передова флагманська модель EQS знаменує собою лише початок цієї нової ери для Mercedes-Benz.

Back to top button