Світ

Mercedes-Benz представив дорогу альтернативу Renault Kangoo

Німецький виробник Mercedes-Benz представив нову модель – компактвен, який отримає назву T-Class та побудований на базі Renault Kangoo. Пасажирський фургон розроблений спеціально для любителів активного відпочинку, які потребують багато місця для щоденних поїздок. Спочатку T-Class буде доступний тільки з 5 посадковими місцями та двома двигунами на вибір.

Mercedes-Benz T-Class використовує платформу Renault Kangoo, але відрізняється від свого донора кузовом, інтер’єром та обладнанням. Обидві машини мають однакові габарити, відстань між двома осями однакова – 2716 мм. На більш пізньому етапі німці представлять модифікацію на 7 місць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Mercedes-Benz представив дорогу альтернативу Renault Kangoo

Компактвен має розсувні двері з обох боків. Автомобіль доступний з п’ятими дверима в стандартній комплектації, але за доплату Т-Клас отримає двосекційні двері, які можуть фіксуватися на 90 градусів і відкриватися на кут до 180 градусів. Об’єм багажника моделі становить півкубометра, а задні сидіння можна скласти, утворюючи рівну підлогу.

Mercedes-Benz представив дорогу альтернативу Renault Kangoo

У салоні Т-класу чорна штучна шкіра на сидіннях, центральному підлокітнику, панелі приладів і салонне мастило на дверях. У базову версію також входить інформаційно-розважальна система MBUX з 7-дюймовим сенсорним екраном, електричне гальмо стоянки, безключовий доступ, а також 7 подушок безпеки і кілька систем допомоги водієві. Для задніх пасажирів передбачені відкидні столики у спинках передніх сидінь.

Mercedes-Benz представив дорогу альтернативу Renault Kangoo

Модель Mercedes буде доступна з 1,3-літровим бензиновим двигуном потужністю 102 і 131 к.с., а також з 1,5-літровим дизелем потужністю 95 або 115 к.с. Обидва мотоцикли добре відомі за іншими моделями як німецької марки, так і Renault та Dacia. Вони можуть працювати з 6-ступінчастою механічною або 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач.

Також відомо, що на пізнішому етапі німецький виробник представить повністю електричну версію компактвена. Продаж T-класу стартує влітку за ціною від 30 000 євро. Для порівняння, Renault Kangoo у базовій версії коштує на 10 000 євро менше.

Back to top button