Світ

Mercedes-Benz представить нові електричні Smart, Maybach і AMG

Марка зобов'язалася представити перспективні електричні Smart, Maybach і AMG на Мюнхенському автосалоні

Mercedes-Benz порадує своїх фанатів цілим розсипом новинок на майбутньому Мюнхенському автосалоні. Однак головний упор буде робитися на п’ять перспективних електромобілів.

Нагадаємо, що Автосалон в Мюнхені стартує 7 вересня цього року і триватиме до 12 числа. Він став заміною легендарної Франкфуртської виставки, проте збереже колишню назву Internationale Automobil-Ausstellung.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Саме до цієї події Mercedes-Benz підготував кілька дебютів. В першу чергу там можуть показати концепт від суббренда Smart, який вже наполовину належить китайцям з Geely. Не виключено, що їм буде вже багато разів потрапляв в об’єктиви фотошпигунів кросовер.

Крім того, точно відомо, що публіка побачить серійне втілення електричного кросовера EQB. Але більш цікавим буде демонстрація електроседана EQE, чиї тизери були сьогодні показані в офіційному прес-релізі. Подробиць про новинку поки немає. Однак в компанії відзначають, що ця машина продемонструє «наскільки спортивним і розкішним може бути бізнес-седан».

Однак і це ще не все. Інші суббренди Mercedes теж не залишаться в стороні. Наприклад, ми побачимо концепт преміального Maybach EQS SUV, тизер якого спливав деякий час назад. Чи не забудуть і про спортивне відділення AMG, яке продемонструє першу модель з гібридною системою E Performance. Поки що не зовсім зрозуміло яка це буде машина, але ЗМІ вважають, що нею стане серійний GT73e. Крім цього нам покажуть і повністю електричну новинку – Mercedes-AMG EQS.

Back to top button