МоделіСвіт

Mercedes-Benz повністю припинив розробку гібридів

Компанія Mercedes-Benz повністю припинила розробку гібридів. Як повідомив керівник відділу досліджень і член правління концерну Daimler Маркус Шефер, нові інвестиції в бензин-електричні та дизель-електричні силові установки не плануються. При цьому вже існуючі гібридні рішення продовжать використовувати, поки Mercedes-Benz повністю не перейде на електротягу.

Маркус Шефер назвав поєднання двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна «тягарем для автомобіля» і заявив, що в Mercedes-Benz сфокусуються на повноцінних електромобілях, оскільки такий підхід простіше і перспективніше. При цьому поки Штутгартський автовиробник продає набагато більше гібридів, ніж електромобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Припинення інвестицій в комбіновані силові установки означає, що бензин-електрична система E Performance стане вінцем «перехідних» технологій, і більш ефективних гібридів Mercedes-Benz будувати не буде. При цьому ліфтбек AMG GT 63 S виявиться далеко не єдиною моделлю з подібною схемою – аналогічними гібридами можуть стати багато високопроізволітельние «Мерседеси», наприклад, майбутній AMG S 63 і AMG SL 63.

Daimler вкладається в розробку кількох електричних платформ, тому скорочення торкнуться цілого ряду напрямків – до 2026 року на 80% зменшаться інвестиції в двигуни внутрішнього згоряння, розглядається питання відмови від універсалів і седанів, а також зменшення числа AMG-моделей.

Так, за словами Маркуса Шефера, компанія Mercedes-Benz удвічі скоротить асортимент доступних двигунів внутрішнього згоряння внаслідок швидкого вступу в силу нового екологічного стандарту Євро-7. Як і багато інших європейських автовиробників, «Мерседес» вважає економічно недоцільним домагатися відповідності перспективним еконормам, що вимагало б величезних витрат і ускладнення конструкції двигунів. Як результат, в лінійці залишаться тільки найсучасніші агрегати.

Back to top button