МоделіСвіт

Mercedes-Benz – перший виробник, який відмовився від універсалу

Універсали були основною частиною модельного ряду Mercedes-Benz протягом десятиліть, але німецький виробник зневірився в них і до кінця десятиліття прибере їх зі свого модельного ряду, повідомляє Automobilewoche.

За інформацією видання, пропозиції CLA Shooting Brake від Mercedes зникнуть у 2025 році, а наступника не отримає. Останнім універсалом у лінійці марки стане Е-клас наступного покоління, який випускатиметься до 2030 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Причина відмови від універсалу – великі інвестиції, які виробник із Штутгарту вкладає у пристрої електротрансмісії. Компанія інвестує величезні суми в розробку нових платформ, які допомогли зберегти лідерство на ринку, але вони не включають цей тип автомобілів. Більше деталей в нашому Телеграм каналі

Mercedes-Benz - перший виробник, який відмовився від універсалу

Mercedes працює над альтернативами, щоб задовольнити тих клієнтів, які ще хочуть чогось більш практичного, і однією з них стане майбутній позашляховик. У цьому типі автомобіля акумулятор легше «сховати» за значними розмірами, які останнім часом стають все більш популярними.

Цікаво, що така інформація надходить у той час, коли компанія Porsche запускає версію свого першого електрокара Taycan Cross Turismo у кузові універсал. Audi RS6 Avant продовжує користуватися великою цікавістю, а BMW готується до випуску першого M3 Touring.

Back to top button