Моделі

Mercedes-Benz оголосив про випуск 400-тисячного G-Class

Ювілейний позашляховик зійшов з конвеєра Magna Steyr в Австрії

Компанія Mercedes-Benz оголосила про випуск 400-тисячного G-Class. Позашляховик під ювілейним номером дістався фанату з Німеччини, в колекції якого є два десятка G-Class різних модифікацій.

Історія Mercedes-Benz G-Class ведеться з 1979 року, але світовим бестселером позашляховик став недавно: планка в 300 тисяч «Геліка» була досягнута в липні 2017 го, а ще 100 тисяч машин австрійський завод зібрав менше ніж за 3,5 роки! Концерн Daimler заявляє про безпрецедентний попит на G-Class, а інсайдери кажуть про плани виділити успішну модель в окремий суббренд.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Mercedes-Benz оголосив про випуск 400-тисячного G-Class

В ювілейному прес-релізі Mercedes-Benz підтвердив швидку появу електричного G-Class «з нульовим викидом», але не повідомив подробиць. Цікаво, що 400-тисячний всюдихід виявився дизельним з індексом «400 d», а недавнє розширення лінійки версій на «важкому» паливі говорить про те, що відмовлятися від дизеля Daimler не поспішає.

Майже півроку на дорогах Німеччини тестують прототип нового «Гелендвагена» в екстремальній версії 4×4². Цілком ймовірно, що позашляхова версія з посиленою підвіскою і заднім портальних мостом з’явиться в продажу раніше електромобіля EQG.


Back to top button