НовиниСвіт

Mercedes-Benz не будуватиме нових заводів для випуску електромобілів — поступово на їхнє виробництво перейдуть існуючі підприємства

Mercedes-Benz розраховує на те, що до кінця поточного десятиліття у компанії з’являться заводи, що виробляють лише електромобілі. При цьому будувати нові об’єкти автовиробник не планує, продовжуючи робити ставку на збереження гнучкості виробничих ліній відповідно до ринкового попиту. Про це пише видання Reuters із посиланням на слова керівника виробництва Mercedes-Benz Йорга Бурцера (Joerg Burzer).

«Будівництво нового заводу з виробництва акумуляторних автомобілів потребує часу. Ми вибрали інший підхід. У найближчі кілька років у нас з’являться лінії, які виробляють лише електромобілі. Ми також бачимо, як цілі заводи перейдуть на виробництво електромобілів – це тема другої половини десятиліття», – розповів пан Бурцер у розмові з журналістами.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Очікується, що до кінця поточного року Mercedes-Benz розпочне виробництво серійної версії електричного седана EQE на заводі у Бремені, а пізніше у Пекіні та Таскалусі. Автовиробник робить ставку саме на цю модель, розраховуючи на те, що вона допоможе збільшити обсяг продажу електромобілів.

Минулого року всього 2,3% від загального обсягу продажу Mercedes-Benz припало на транспортні засоби з електричною силовою установкою. Якщо врахувати гібридні авто, то разом з електромобілями обсяг продажу такого транспорту становив 11%. За прогнозом компанії, частка електромобілів та гібридних авто має зрости до 50% до 2025 року. В даний час всі електромобілі компанії збираються на заводах, де також виготовляються автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

Source
3dnews.ru
Back to top button