Світ

Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії

«Купе» індійської збірки оснащується аналогічно європейського: бітурбомотор V6 3.0 видає 390 к.с., 520 Н•м, розганяючи паркетник до сотні за 4,9 с. Максималка обмежена електронікою (250 км/год). «Автомат» – дев’ятиступеневою AMG Speedshift MCT, привід – постійний повний 4Matic.

Завдяки локалізації виробництва по повному CKD-циклу на заводі в Чакане кросовер Mercedes-AMG GLC 43 4Matic Coupe вийшов на індійський ринок з делікатною ціною від 7 670 000 рупій. Якби паркетник імпортувався з Німеччини, він запросив б не менше 10 млн. Компанія Mercedes-Benz випускає в Індії десяток моделей, але AMG-машина встала на місцевий конвеєр вперше в історії. Втім, двигуни для «заряджених» Мерседесів збираються виключно в Аффальтербахе.

Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Запуск місцевого виробництва першої моделі AMG – важливе досягнення для нас, яке підтверджує прихильність Мерседеса індійському ринку. Локалізація дає нам конкурентну перевагу і підвищить популярність марки», – впевнений гендиректор філії Мартін Швенк (праворуч).

Підприємство в Чакане, неподалік від Пуни (штат Махараштра), працює з 2009-го і розраховане на щорічний обсяг в 20 000 машин. Останній показник робить завод найбільшої виробничою базою преміального бренду в Індії.

Mercedes-Benz налагодив збірку AMG-моделей в Індії

Нестачі AMG-моделей індійці не відчувають, адже їм доступні C 43, C 63, G 63, Mercedes-AMG GT (в тому числі GT R), GLE 53 і GLC 43. Про локалізації їх всіх мова, звичайно, не йде. Наступною на конвеєр повинна встати «запальничка» початкового рівня. Ймовірно, це буде седан Mercedes-AMG A 35 4Matic, здешевлений приблизно на 20%.


Back to top button