Новини

Mercedes-Benz надто захопився компактними моделями

Ола Калленіус визнав, що компанія «зайшла занадто далеко»

Компанія Mercedes-Benz за останні роки істотно розширила модельний ряд, проте тепер глава марки зазначив, що компактних автомобілів в ньому, можливо, більше ніж потрібно.

Модельна лінійка Mercedes-Benz на сьогоднішній день налічує цілий асортимент компактних автомобілів: хетчбек і седан A-Class, компактвен B-Class, седан CLA і універсал CLA Shooting Brake, кросовери GLA і GLB. На них сумарно припадає близько чверті всіх продажів марки, причому в основному завдяки моделі A-Class, проте глава марки Ола Калленіус сказав, що Mercedes-Benz ні в якому разі не збирається ставати конкурентом масових автовиробників. Більш того, він зазначив, що компанія «зайшла занадто далеко» в спробах зайняти всі можливі ніші в кожному сегменті, додавши, що особливо це стосується компактних моделей.

Як повідомляє видання Automotive News Europe, той факт, що Mercedes-Benz надто захопився компактними моделями, чи означає скорочення модельного ряду в найближчому майбутньому, тим більше що такі автомобілі, як кросовер GLB, зовсім недавно з’явився в продажу. Замість цього Калленіус намір зосередитися на топових версіях цих автомобілів, щоб підвищити рентабельність компактних моделей. На наступний рік запланована прем’єра електричних новинок EQA і EQB, а компактний кросовер GLA Coupe, який повинен був скласти конкуренцію BMW X2, випускати поки не планується.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"


Back to top button