Моделі

Mercedes-Benz анонсував прем’єру нового Maybach на базі S-Class

Компанія Mercedes-Benz анонсувала прем’єру розкішної модифікації седана S-Class, яка вийде під брендом Maybach. Дебют відбудеться вже завтра, 19 листопада. Також виробник опублікував тизерні зображення майбутньої новинки, на якому можна розглянути двоколірний кузов автомобіля і знаменитий шильдик на задніх стійках.

Mercedes-Benz анонсував прем'єру нового Maybach на базі S-Class

У порівнянні зі стандартним S-Class новинка отримає збільшену колісну базу, завдяки чому простору для ніг задніх пасажирів стане значно більше. Крім того, Mercedes-Maybach S-Class отримає надкомфортні крісла з функцією масажу, а також додатковим підігрівом для шиї і плечей. Таким чином, як заявили в компанії, задні пасажири отримають справжнє місце для релаксації або навпаки альтернативу робочого кабінету.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Mercedes-Benz анонсував прем'єру нового Maybach на базі S-Class

Також відзначимо наявність цифрової панелі приладів, великий екран мультимедійного комплексу та наявність передових системи безпеки і допомоги на дорозі. Mercedes-Maybach S-Class вже не раз попадався фотошпигунів під час дорожніх випробувань. Судячи з фотографій, розкішний седан отримає нову решітку радіатора з вертикальними ламелями, хромований декор, а також іншу вихлопну систему в стилі GLS.

Mercedes-Benz анонсував прем'єру нового Maybach на базі S-Class

Передбачається, що в лінійку моторів майбутньої новинки увійде 6,0-літровий бензиновий агрегат V12. Потужність двигуна складе 630 к.с. Крім того, не виключається появи 4,0-літрового мотора V8 потужністю 503 к.с. і гібридної силової установки.


Back to top button