НовиниСвіт

Mercedes-AMG поділився планами на свої електромобілі

Mercedes-AMG, фірмовий бренд і тюнінгова компанія Mercedes-Benz, оголосив про плани по електрифікації, в тому числі про майбутні повністю електричні транспортні засоби.

План включає в себе як гібридні автомобілі, так і повністю електричні автомобілі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Крім того, Mercedes-AMG також розробляє високопродуктивні автомобілі з повністю акумуляторним електричним приводом. Ексклюзивні, індивідуалізовані моделі AMG з поліпшеними характеристиками в даний час створюються на основі майбутніх електромобілів Mercedes-EQ – аналогічно сьогоднішнього Mercedes-AMG E-Class на базі моделі Mercedes-Benz, відомої як похідна стратегія AMG. Вихід на ринок планується вже в цьому році.

У той час як автомобілі будуть побудовані на архітектурі Mercedes-EQ, як і майбутній Mercedes-Benz EQS, AMG планує «радикально переробити» автомобілі, включаючи «привід, шасі, гальма, звук, зовнішній вигляд, дизайн інтер’єру, а також стандартне обладнання і опції ».

AMG запевнила шанувальників бренду, що його повністю електричні автомобілі будуть на одному рівні з бензиновими двигунами V8.

Нові продуктивні моделі будуть оснащені двома незалежними синхронними агрегатами з постійним збудженням і повністю регульованим повним приводом з модульним розподілом крутного моменту. Попередні значення характеристик тестових автомобілів вже дуже багатообіцяючі: завдяки комбінації переднього і заднього двигунів загальні характеристики можуть бути досягнуті на рівні найпотужніших моделей Mercedes-AMG Performance з поточним 4,0-літровим бітурбірованим двигуном V8. Це також відноситься до розгону з місця до 100 км/год, який відбувається менш ніж за 4,0 секунди, в залежності від потужності транспортного засобу. Електродвигуни розвивають максимальну швидкість до 18 000 об/хв і максимальну швидкість до 250 км/год.

Source
ua-electro.com
Back to top button