НовиниСвіт

Mazda може скоротити виробництво на 34000 авто

Mazda може скоротити обсяг виробництва на 34 000 автомобілів в лютому і березні через глобальну нестачу мікросхем.

Джерела, на які посилається агентство Reuters, стверджують, що Mazda розглядає можливість скорочення випуску таких моделей, як седан CX-5, CX-30 і Mazda3, через відсутність чіпів, які вона використовує для гальмівних систем і компонентів безпеки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Ті ж джерела стверджують, що японський виробник автомобілів скоротить виробництво CX-5 на внутрішньому ринку приблизно на 3900 автомобілів в цьому місяці і на 6000 одиниць в березні. Більш того, це може також знизити виробництво Mazda3 і CX-30 в Японії, Китаї та Мексиці.

Представники компанії не підтвердили, на скільки знизиться виробництво автомобілів Mazda найближчі місяці. Ситуація змінюється кожен день.Компанія не має наміру зупиняти виробничі лінії на своїх заводах.

Глобальний дефіцит напівпровідників позначився на більшості виробників автомобілів. Дефіцит викликаний безліччю факторів, включаючи той факт, що автовиробники скоротили замовлення на мікрочіпи навесні 2020 року. При цьому попит на електроніку, таку як Playstation 5, Xbox Series X і комп’ютери для тих, хто працює з дому, різко зріс. Санкції недавньої адміністрації США проти деяких заводів з виробництва мікросхем в Китаї в минулому році тільки погіршили ситуацію.

Source
carscoops.com
Back to top button