Світ

Mazda, Honda та Nissan скорочують виробництво автомобілів

Mazda Motor призупинить виробництво 7 та 8 лютого на двох своїх заводах у Японії: у Хіросімі та Хофу. Про це 4 лютого повідомила прес-служба компанії. Причина зовсім не у відсутності електронних компонентів, як можна було б очікувати, а в аномально холодній погоді на сході Північної Америки.

Низькі температури завадять ритмічній доставці запчастин із США до Японії, тому конвеєру доведеться зупинитись на дві доби. Також Nikker Asia 4 лютого повідомила про скорочення виробництва на японських заводах Honda Motor та Nissan Motor у лютому.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Mazda, Honda та Nissan скорочують виробництво автомобілів

Honda скоротить виробництво на 10% від запланованого рівня – до 60 000 автомобілів на місяць. Відключення пов’язане із затримкою поставок комплектуючих із Південно-Східної Азії через грудневу повінь у Малайзії.

Honda стала першим японським автовиробником, який оголосив про вплив аварії на виробництво автомобілів, але аналітики та інші компанії кажуть, що вона може наслідувати їхній приклад.

Nissan також заявив, що в лютому скоротить виробництво на 10 000 автомобілів, що на 4% менше від початкового плану компанії. Японці, що входять до альянсу з Renault та Mitsubishi, не уточнюють, чому вони скоротять виробництво.

Back to top button