НовиниСвіт

МАЗ і БелАЗ потрапили до санкційного списку ЄС

Рада Євросоюзу в понеділок, 21 червня, затвердив четвертий пакет санкцій проти режиму Олександра Лукашенка в Білорусі. Обмежувальні заходи опубліковані в Офіційному журналі ЄС, після чого відразу ж вступили в силу. До санкційного списку внесено 78 фізичних осіб, а також вісім державних підприємств і компаній.

У переліку фігурують такі підприємства, як “Мінський автомобільний завод” (МАЗ) та “Білоруський автомобільний завод” (БелАЗ).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Тим, хто потрапив під санкції забороняється надавати фінансування, а їх активи, якщо вони є в країнах ЄС, будуть заморожені.

Таке рішення було прийнято з огляду на ескалацію серйозних порушень прав людини в Білорусі та насильницькі репресії проти цивільного суспільства, демократичної опозиції та журналістів, зазначається в прес-релізі Ради ЄС.

Четвертий пакет санкцій відносно Білорусі в Євросоюзі розробляли ще з початку року. Але рішення перейти до економічних санкцій прийняли лише на саміті ЄС 24-25 травня. Причиною стала примусова посадка літака Ryanair в Мінську.

Back to top button