Новини

Маттіас Віссманн – новий президент Всесвітньої організації автовиробників

Відбулася чергова Генеральна Асамблея Всесвітньої організації автовиробників (OICA), яка в цей раз зібрала представників національних асоціацій в Москві.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Для довідки: Всесвітня організація автовиробників (OICA) була заснована в 1919 році в Парижі, де і знаходиться її штаб-квартира. В даний час до її складу входять 39 національних асоціацій. Наша країна з 1997 року представлена в цій організації асоціацією автовиробників України “Укравтопром”.

Основні напрямки діяльності OICA здійснюються на базі її комитетів: технічного, статистичного, комунікаційного. Крім того, виставковий Комітет OICA відповідає за координацію у проведенні міжнародних автосалонів.

На щорічній зустрічі учасники OICA одноголосним рішенням обрали Маттіаса Віссманна, президента німецької асоціації автомобільної промисловості VDA, новим президентом Всесвітньої організації автовиробників терміном на 2 роки. Маттіас Віссманн змінив на цій посаді пана Йон Гин Кіма, президента корейської асоціації автовиробників KAMA.

Також Генеральна Асамблея OICA затвердила в якості першого віце-президента пана Донг Янга, який є заступником голови Китайської асоціації автовиробників CAAM. Пан Крістіан Пежо, президент французької автомобільної асоціації CCFA, був затверджений на посаді скарбника OICA.

Новообраний президент пан Віссманн в своєму виступі підкреслив особливий вплив автомобільної промисловості на зростання світової економіки. А також зазначив, що світовий ринок легкових автомобілів, як очікується, в цьому році перевищить вісімдесяти-мільйонну позначку і продовжить своє зростання, на тлі постійно зростаючого попиту до індивідуальної мобільності, яка стає все більш комфортною і безпечною. Останні два чинники, за словами Віссманна, тісно пов’язані з розвитком технологій автоматичного водіння.

Акцентували на зустрічі і питання збільшення виробництва електрокарів. При цьому було відзначено, що автомобілі з ДВЗ як і раніше мають великий потенціал і продовжуватимуть домінувати найближчим часом і на ринку, і у виробництві.

Одним з найбільш важливих напрямків діяльності OICA є гармонізація технічних регламентів. Як єдина неурядова організація в галузі автомобілебудування, акредитована в ООН, OICA координує глобальні технічні правила для автотранспортних засобів.

Представники країн-членів OICA на зустрічі підтвердили готовність продовжити глобальну гармонізацію технічних правил і стандартів з метою поліпшення ситуації в питаннях безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Back to top button