Новини

Матіас Мюллер оголосив про багатомільярдні інвестиції в екологічно чисті двигуни

За останні п’ять років Volkswagen Group вклала близько 3 млрд. євро в розвиток альтернативних силових агрегатів і планує потроїти цю суму протягом наступних п’яти років, заявив на щорічних загальних зборах компанії в Ганновері її генеральний директор Матіас Мюллер.

«Майбутнє за електромобілями. Ми маємо намір стати номером один в області електродвигунів вже до 2025 року», – сказав Мюллер. «У той же час Volkswagen Group продовжує розвивати дизельні і бензинові двигуни, створюючи їх ще більш ефективними і екологічними, тому що звичайні двигуни залишаться незамінними в доступному для огляду майбутньому ».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«До кінця 2018 року Група буде випускати більше 10 нових моделей на електричній тязі, а до 2025 року ми додамо ще 30 електромобілів», – пообіцяв Мюллер.

Також керівник Volkswagen Group повідомив, що компанія веде інтенсивні переговори щодо встановлення партнерських відносин в області акумуляторних батарей як в Європі, так і Китаї та пообіцяв незабаром надати більш детальну інформацію про це.


Back to top button